Ответы и объяснения

2012-02-22T15:26:26+00:00

Це ж залежить від людини, погодьтеся. Для когось і потопаючу людину врятувати — не подвиг. А іншому подолати власні лінощі та взятися за пилососа вже за щастя, і здається, ніби подібні дії заслуговують гарненького ордена з стрічечками! А може воно і справді так?

І немає, до речі, нічого смішного. Навіть і такі подвиги мають мати місце у повсякденні. Бо можна ж взагалі вирішити, що життя без подвигів можливе. І тоді не буде ніякої мотивації братися за того пилососа. Особливо, якщо всі навколо не хочуть визнавати значущості цього локального вчинку!;))

Цей вчинок можна вважати подвигом. Втім, гуглянці, якщо ви вчинили щось епохальне, а ніхто не поспішає це визнати — не засмучуйтесь. Прийде час і вас оцінять, а поки що… спасіння потопаючих — справа рук самих потопаючих, так що приймайтесь за власне винагородження!;) Як ви це зробите — то вже діло ваше. Може тортик купите, може нову одежину. А може замахнетеся на нові добрі вчинки і подвиги?! ;)

Лучший Ответ!
2012-02-22T16:51:36+00:00

Хлопчик Максим йшов до школи дуже рано.Він побачив що двое дівчаток дивлятся здивовано на верх.І вони сказали:ось би хтось дістав пташеня яке ще чучучуть і впаде.Максим боявся висоти , але він осмілився і сказав я допоможу.Дівчата здивовано сказали ти?і він поліз на дерево поправив пташине гніздо і зліз.А дівчата в відповідь сказали що це справжній поступок!