Склади памятку для дошкільнят і молодших школярів про те як слід поводитися під час відпочинку в лісі У памятці використовуй такі дієслова НЕ ламати, не кидати........

1

Ответы и объяснения

2012-02-22T16:29:32+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Діти, памятайте! Коли ви ідете до лісу, дотримуйтесь правил поведінки. Не відходьте далеко від дорослих, ви можете ненароком заблукати. Не ловіть тварин, не ламайте дерева, не зривайте рідкісні рослини, це може призвести до вимирання виду. У лісі можна збирати лише відомі вам спілі ягоди та гриби. Не можна їсти ягоди, які вам невідомі. Вони можуть бути отруйними. Гриби потрібно обережно зрізати біля землі, щоб не пошкодити кореневу систему. Не розпалюйте багаття без нагляду дорослих, така поведінка може спричинити пожежу. Не залишайте після себе сміття, це забруднює навколишнє середовище. Якщо ви побачили на землі сміття, потрібно його підняти, та викинути в найближчий бак для відходів. Будьте чемними, уважними та обережними, дотримуйтесь правил безпеки та поведінки в лісі.