Розтавте розділові знаки:

Довженко найсучасніша людина серед митців кіно. Кінематограф світу мав би вже давно заснувати найвищу премію його імені, бо, по суті, всі режисери його учні.
Довженко найніжніший син України. Він був хворий Красою з великої літери. І всю історію свого народу бачив і показував через Красу. Він завжди боявся, щоб образи й характери не підмінювалися посадами а драматургія субординацією.
Довженко шаленів від думки що ми народ упосліджений, не здатний опам’ятатися, пригадати свою історію. Він народився й жив для добра та любові. «У красі більше глибокої істини, ніж в одній лише голій правді. Істинне те, що прекрасне». Це його безсмертні слова (За М. Костенком).

1

Ответы и объяснения

  • Участник Знаний
2014-01-05T16:03:49+00:00
 Довженко - найсучасніша  людина  серед  митців  кіно.  Кінематограф  світу  мав  би  вже  давно  заснувати  найвищу  премію  його імені, бо, по  суті, всі режисери - його учні.
    Довженко - найніжніший син України. Він був хворий Красою з великої літери. І всю історію свого народу бачив і показував через Красу. Він завжди боявся, щоб образи й характери не підмінювалися посадами, а драматургія  -субординацією.
    Довженко  шаленів  від  думки , що  ми - народ  упосліджений, не здатний опам’ятатися, пригадати свою історію. Він народився й жив для добра та любові. «У красі більше глибокої істини, ніж в  одній  лише  голій  правді.  Істинне  те, що  прекрасне». Це - його безсмертні  слова