Ответы и объяснения

2013-12-31T07:59:10+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
Акціонерне товариство було засноване на базі підприємства, яке випускає обладнання для торгівлі. На площі зібрався багаточисленний натоп випускників школи. Під час обговорення екологічних проблем була створена комісія з питань охорони навколишнього середовища. Лікарі до мене ставились з увагою, і я швидко одужав.Колега, якого я зустрів, розповів про нові заходи. Надійшло нове повідомлення про отруйні викиди  хімкомбінату. Комісія вважає, що даний проект неприйнятний. Постачальники надіслали вантаж із простроченим терміном реалізації. Треба негайно вжити заходів до порушників закону. Висновки перевіряючих не співпадали з даними бухгалтерії. Лікування нежитю слід починати одразу. Ательє прокату запрошує на роботу швачку та двох ватажників.
Нам дуже поталанило в тому, що ми вчасно отримали стипендію та встигли придбати квитки на потяг. Збиральний конвеєр був зданий в експлуатацію найпершим. Рішенням комісії призначено відповідальних за розвантаження.Територія цеху та під"їзні шляхи були у дуже занедбаному стані.