Ответы и объяснения

2012-02-18T19:25:36+04:00

Якою повинна бути справжня людина

Ми всі живемо у цьому світі заради чогось...Ми на щось розраховуємо,шукаємо друзів,будуємо кар*єру,чимось чомусь....Але не думаємо про наслідки усьго цього...Ми не думаємо про те,що ,навіть,сама дорога серцю людина може завдати удар ножем у спину...Часто забуваємо про те,що нам багато людей,нажаль, заздрять...Забуваємо посміхнутись зранку...А потім ми ще задаємо питання "Чому все так?Я гіден(гідна)більшого!"Але не так часто ми замислюємось :"Якою повинна бути справжня людина"Наприклад,я вважаю,що правжня людина повинна бути  чесною .Також в справжній людині,на мою думку,повинна бути цілеспрямованість,адже справжня людина повинна дійти до мети котру вона перед собою поставила.Справжня людина не має права брехати,адже насамперд вона буде брехатии не оточуюючим,а самій собі,що просто жалюгідно.Людина з великої літери "Л" повинна відстоювати своє слово та віддавати відповіть за свої вчинки

Зараз стає все помітніше те,що всі якісь похмурі і весь час окутані занепокоєні своїми проблемами....Я розумію,що тяжко,але завжди було тяжко,але ж скільки всього було пережито! Хіба зараз прийшов час зупинитись?...-Ні,не думаю...

Якби кожна людина хоча б трішки замислювалась над вище сказаним, то й життя кожного з нас і життя суспільства в цілому стало б кращим та більш повноцінним.

Ось така моя думка...

2012-02-18T19:36:52+04:00

Людське щастя

Щастя. У кожної людини воно різне.Таке собі певне нематеріальне почуття, що не можна побачити очима чи відчути на дотик. Але чому ж воно таке важливе для кожної людини, чому ми живемо в очікуванні щастя і понад усе на світі хочемо, щоб воно пригорнуло і нас своїм крилом. 
Мені здається, що люди уявляють своє щастя по-різному. Для когось — це успіх у всіх справах, визнання, слава, для когось — вигода, можливість розпоряджатися долями інших, для когось — багатство, гроші. Проте, чи буде це справжнім щастям? Можна бути всім відомою людиною, але тоді все твоє життя виноситься на обговорення натовпу, який може вихваляти та уславлювати тебе, поки будеш на вершині, але варто помилитися, один раз впасти — і тебе забудуть, ти станеш нікому не цікавим. Можна мати велику владу, змогу приносити щастя чи горе іншим, дарувати життя чи карати на смерть, проте ця влада ие безмежна. Ці люди не владні примусити інших поважати чи любити їх, не можуть зупинити власну смерть, бо вона не підкоряється нічиїм наказам. Можна бути надзвичайно багатим, але, як відомо, за гроші не купиш відданої дружби, вірного кохання. Отож, зовсім не матеріальна сфера є головною у визначенні щастя. 
Мені здається, що щастя можна визначити як стан задоволення людини від життя, від улюбленої справи, від можливості спілкуватися з близькими людьми, з друзями, просто з цікавими людьми. Хтось мріє про родинний добробут і для нього щастям є, коли всі близькі здорові, у них все добре, коли дім захищений від усіляких негараздів. А комусь замало тихого родинного щастя, він хоче робити якісь звершення, відкривати, нехай лише для себе, нові землі, реалізовувати себе в улюбленій справі. Для одного — це творчість, для іншого — техніка, ще для когось — спорт, фінансова чи банківська справа. Одні можуть підкорювати вершини гір чи бурхливий океан, інші — величезні числа та рівняння і будуть щасливими, коли все виходить.
Отож, людське щастя багатобарвне та безмежне. Але як же ми відчуваємо, що в наші двері постукало саме щастя? Мені здається, що тут доречною була б цитата з твору видатного німецького письменника Гете: «Зупинися, миттєвосте! Ти прекрасна». Коли людина прагне зупинити час, коли вона вже нічого не хоче змінити, щоб не порушувати гармонію у своєму житті — це і є щастя. На мою думку, найбільше щастя — відчувати, що ти потрібен людям. 

І коли людина не працюватиме, вона буде зайвою у суспільстві. 
Людина в труді стає кращою, світлішою. Тільки в труді розкривається її душевна і зовнішня краса. 


Дякую Вам за можливість вираження власної думки.