Ответы и объяснения

2013-12-22T15:28:55+00:00
  Ще починаючи з дитячого садочку, кожна людина починає пізнавати світ, який її оточує, помічати, які різні існують рослини і тварини. Людина і природа мають найтісніший зв'язок. Цей рослинний і тваринний світ дає нам всі необхідні ресурси для життя, оздоровлює і відновлює наш організм.
  На мій погляд, людство зайшло занадто далеко у своєму розвитку. Технічний прогрес призвів до екологічної кризи, порушення природної рівноваги. Люди стали частіше хворіти, скоротилася середня тривалість життя.
А чи можна покращити становище? Звісно, усі заводи з їхніми трубами, що димлять, не зупиниш, кількість автомобілів з їхніми вихлопними газами не зменшеш. Але якщо кожен із нас буде хоча б кидати банки від напоїв і палички від морозива в урни, не залишати в лісі купи сміття після пікніка, ретельно загасить багаття - це вже буде добре. Треба починати із самого себе.
  Природа створила всі необхідні умови для життя людини, причому передбачена кожна дрібниця, кожна мить цієї неповторної і загадкової системи. Найдивовижніше, що все в природі взаємопов'язане, все має своє місце і призначення, кожна рослина, кожна тварина, кожна жива істота.Природа, яка нас оточує, – один із найважливіших чинників, що впливає на наше життя, тому пам’ятати і опікуватися нею необхідно постійно.