Ответы и объяснения

  • larmih
  • главный мозг
2013-12-20T00:49:06+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
Навіщо мені потрібен  планшет ?
Кожен використовує свій планшет по різному. Хтось для роботи , хтось для навчання, а хтось без розуму від flash ігор. Мені планшет потрібен , щоб бути в курсі всіх новин , перевірити пошту , лайкнути фотку , відправити фаїл , подивитися фільм. І це далеко не весь список.
Але перш за все для мене це доступ до інформації. На сьогоднішній день світ грунтується на сучасних гаджетах. Будь в якому ти віці , але ти повинен знати ази роботи з сучасними технологіями , якщо ж не хочеш опинитися « ізгоєм» в колективі або ж мести вулиці свого улюбленого міста.
Також мені потрібен планшет для навчання. З ним я можу підвищити знання , піднятися з рівня хорошисткою до відмінниці . Як планшет мені може в цьому допомогти ? Ну наприклад :
1 ) Принести цікаве повідомлення на урок і не витрачати час на його роздрукування , можна просто принести його на планшеті. ( Зручно і комфортно) .
2 ) Куди цікавіше вивчати предмети граючи , напевно , всі це знають . Для таких любителів і створили ігри для вивчення . Тобто , ти можеш поринути у світ фізики граючи і розуміючи куди більше , ніж на уроках. Проходячи різні місії , ти запам'ятовуєш різні формули і вирішуєш цікаві завдання , які раніше тобі здавалися « сущою нісенітницею ».
3 ) Також можна дізнатися правопис слів або в спеціальній програмі перевірити свій твір на граматичні помилки.
4 ) У перекладачі можна перекладати слова з англійської, німецької і т.д. мов , а не тупо списувати переклад з решебник , не розуміючи зміст тексту і що перекладаєш .
5 ) Якщо ж ти хочеш піти відпочити до бабусі , але в теж час не хочеш тягнути масу підручників , для того щоб там зробити домашнє завдання. Тут-то тобі і допоможе планшет. Потрібно всього лише скачати на планшет потрібні тобі книги на планшет. Так ти зможеш витратити мінімум часу і не витрачати зайвих сил.
6 ) Я вже задумалася над вибором своєї професії , і я роблю все можливе для її здійснення . Вивчаю мови програмування, такі як php , html , Pascal і таблицю стилів css . І мені просто необхідно мати з собою планшет , мануал , інтернет і програму.
Чому саме планшет ? Та тому , що він зручний , плоский і важить максимум 700 грам . Також , у нього зарядна батарея тримається більше, ніж у ноутбука або ж у новітнього смартфона.
7 ) Я дуже люблю читати детективи , особливо дитячі гостросюжетні . Я просто не уявляю життя без детективів , саме вони втілюють яскраві фарби в моє життя. Вони мене заспокоюють при сильній напрузі . Мені подобатися , коли до останньої сторінки ти в напрузі і незрозуміло хто ж насправді вчинив злочин. Це мене може затягнути на мінімум на 2 години , не менше. Думаю , що на планшеті буде легше читати, тому , як не потрібно через кожну хвилину перегортати сторінку , адже планшет зможе сам це зробити. Читання приносить масу задоволення і великий запас слова , які знадобляться в написанні твору , до того ж це підвищує ерудицію людини , а в наш час ерудованих людей просто не існує.
Можна нескінченно перераховувати для чого мені потрібен планшет , але найголовніше для навчання. Для мене планшет не є підвищенням крутості . Цим людям я часто кажу «Ти гальмуєш у своєму розвитку , як особистість! » Задумайся , може і тобі потрібен планшет , як дорогий аксесуар , а не для справи !