47x :15x=2144

за 6 кг капусти та 8 кг моркви заплатили 62 грн. скільки коштує 1 кг капусти якщо 1 кг моркви коштує 4 грн.

1

Ответы и объяснения

2013-12-16T20:01:40+04:00
1. 4*8= 32 грн - за 8 кг моркви
2. 62-32=30 грн - 6кг капусти
3. 30:6 = 5 грн коштує 1кг капусти