Ответы и объяснения

2013-12-12T20:40:34+00:00
Косметологи вже давно твердять, що зовнішній вигляд нашої шкіри безпосередньо залежить від того, що ми їмо. Але пані навіть не підозрюють, що явні проблеми шкіри можна з легкістю усунути, якщо впливати на них зсередини, тобто повністю переглянути свій раціон харчування.Останнім часом відзначається тенденція раннього старіння шкіри, основною причиною, якою косметологи бачать в гострій нестачі вітаміну Е. Даний вітамін є основним вітаміном молодості. Щоб отримувати денну дозу вітаміну Е, можна придбати в аптеці капсули вітаміну і приймати їх щодня. А можна купити нерафінована рослинна олія і заправляти ним овочеві салати.
Але щоб масло якомога довше зберігало свої корисні властивості, його слід зберігати в темному місці і кожен раз після використання щільно закривати пробку.
Нерідко нестача вітаміну А проявляється лущенням шкіри. Але бездумне застосування вітаміну А в капсулах не завжди дає позитивний результат. Відомо, що жирні продукти не дають засвоїтися вітаміну, тому буде не зайвим відмовитися від їх вживання. Але от продукти містять тваринні жири, такі як сметана, вершкове масло і вершки, навпаки, рекомендуються для кращого засвоєння вітаміну А.Якщо говорити про поєднання вітаміну А і Е, то в спільному вживанні вони нейтралізують один інший, тому перед тим, як вирішити усувати видимі проблеми шкіри, необхідно вирішувати кожну по черговості.Все частіше явною проблемою шкіри у багатьох дівчат і жінок стає блідий колір шкіри. Це пояснюється повальним захопленням дієтами і заняттями фітнесом, що призводить до дефіциту заліза в організмі. Навіть якщо жінка вживається достатню кількість м’ясних продуктів, але поєднує їх з продуктами, багатими кальцієм, то і в цьому випадку залізо зовсім не засвоюється організмом. Також залізо не засвоюється і тоді, коли під час їжі п’ють каву або чай.
Для вирішення даної проблеми можна порекомендувати слідувати однієї корисної звичкою: замініть ранкова кава чашкою какао. Рекомендується додавати в страви насіння кунжуту, петрушку, вживати курагу і арахіс.
Ще одна проблема, що доставляє жінці неприємності — землистий відтінок обличчя. При такій проблемі все дами маскують неприємний відтінок за допомогою тональних засобів, але вирішувати проблему необхідно зсередини. Основною причиною в цьому випадку стають «неполадки» в кишечнику, зокрема порушення балансу мікрофлори.Щоб вирішити проблему, слід пройти курс лікування спеціальними препаратами, що допомагають відновити мікрофлору. Як правило, курс лікування становить до десяти днів. Після цього необхідно переглянути своє харчування: слід більше вживати свіжих фруктів і овочів, а також кисломолочних продуктів.
Доведеться повністю виключити консервовані та копчені продукти.