Моя кімната невелика, але дуже затишна. Мені дуже приємно і зручно тут, бо як говорить прислів'я "Моя кімната-моя фортеця". Кімната прямокутної форми, дуже світла, тому що у кімнаті велике вікно.

На підлозі лежить килим світло-коричневого кольору. Шпалери на стінах кімнати світло-оранжеві, меблі зі темного дерева. Ось такий у мене в кімнаті інтер'єр.

Перед вікном стоїть письмовий стіл з моїм комп'ютером, поряд з ним — підставка для книжок, в куточку стола лежить моя улюблена квітка гусманія. У шухлядах столу я зберігаю зошити та інші шкільні речі. Біля столу — стілець, на якому я сиджу, коли роблю домашнє завдання або граю на комп'ютері.

Коло правої стіни поряд зі столом — полиці з моїми улюбленими іграми і декілька книжок. Далі — шафа для одягу.

З іншого боку кімнати розташований мій спортивний куточок — поперечина, на якій можна підтягуватися, щоб тренувати руки, а також кімнатний баскетбольний щит, на якому я відволікаюсь від ігор .
Біля цієї ж стіни стоїть моє ліжко, точніше, розкладний диван. Коли до мене приходять друзі, його можна скласти, щоб було більше містя. Над диваном висить картина, яку подарували мої батьки. На комоді стоїть мій телевізор. На стіні біля телевізора — кілька моїх малюнків і фотографій.

Мені дуже приємно і зручно в кімнаті, бо є все, що мені необхідно. Я люблю свою кімнату!


1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-12-13T00:01:10+04:00