Олексій мав 4 грн (400коп)він купив льоданик жувальну гумку та 2 олівці льодяник коштуе 80 коп жувальна гумка на 20 коп дорожча від льодяника а ціна кожного олівця в 4 рази меньша ніж ціна льодяника й жувальної гумки разом узятих на гроші що залишилісь він купив морозиво по ціні 65 коп скільки штук морозива він може купити ?допоможіть розвьязати задачу по діях

1

Ответы и объяснения

  • iv2
  • новичок
2013-12-08T10:22:44+00:00
1)80+20=100(коп)-коштує 1 жувальна гумка.
2)100+80=180(коп.)-разом жувальна гумка і льодяник.
3)180:4=45(коп)-ціна олівця.
4)45х2=90(коп)-ціна 2 олівців.
5)90+180=270(коп)-разом.
6)400-270=130(коп.)-залишилося на морозиво.
7)130:65=2(мор.)
Відповідь:2 морозива зможе купити Олексій.