Петрик купив 8 кг печива по 36 грн за кілограм. скільки кілограмів печива по 24 грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-12-05T17:36:14+04:00


1)8х36=288(грн.)-заплатив за печиво

2)288:24=12(кг)

В:12 кг печива можна купити за ци сами гроши