Купили 3 кг печива і 2 кг цукерок і заплатили за покупку95 гривень.Скільки коштує кілограм печива і скільки коштує кілограм цукерок , якщо цукерки дорожчі за печиво на 10 гривень.

1

Ответы и объяснения

2013-12-04T16:55:43+00:00
X - стоимость печенья
y - стоимость конфет
3x+2y=95
x=y+10 - стоимость конфет на 10 больше, подставляем
3(y+10) +2y=10 решаем
y=13
x=23