Ответы и объяснения

2013-12-03T21:07:05+04:00
                              Літо
 Літо - моя найулюбленіша пора року. Нарешті закінчуються холоду і починаються канікули. Влітку можна радіти сонцю і теплим днів, вирушати в далекі подорожі і походи. Особливо прекрасна влітку природа - шумить зеленим листям ліс, достигають ягоди, розцвітають найдивовижніші квіти. Можна нескінченно гуляти по квітучих луках і милуватися на скромні білоголові ромашки або плести вінки з кульбаб. Приємно зайти в сутінок лісу і сховатися від денної спеки. А якщо придивитися уважно, то нагородою за лісову прогулянку будуть коричневі міцні боровики і горді підосичники.

І тільки влітку оживають ріки і озера. Вода в них стає теплою і якщо тихо сидіти на березі, можна спостерігати, як над самою головою літають безстрашні бабки, а у воді снують верткі мальки. На березі озера тихо і спокійно - так добре дивитися на воду і милуватися сонячними відблисками на ній. А потім разом з друзями довго плавати і пірнати з пірсу.

Літо - найкращий час для подорожей. У нашій країні дуже багато гарних місць, які дуже хочеться побачити. Таємничі печери, водоспади, високі гори та перевали... Скрізь хочеться побувати. У літні місяці ми завжди вирушаємо з родиною в маленькі подорожі за місто.Моє найулюбленіше заняття - це похід по горах. Влітку вони дивно красиві - біля підніжжя гори шумить ліс, але чим вище піднімаєшся, тим сильніше стає вітер і тим красивіше стають скелі. На вершині гори відкривається чудовий вид на околиці - внизу вражають маленькі річки і озера, а ліс схожий на зелене море. І здається, що ягоди, які ростуть на вершині гори, набагато смачніше, ніж на дачі або просто в лісі. Після прогулянки можна розвести багаття, посмажити сосиски і заварити чай з лісових трав.
Я люблю літо і завжди чекаю його з нетерпінням. Адже саме влітку все навколо розквітає і дихає життям.