Кілограм цукерок коштує 24 грн,а кілограм печива- у 2 рази дешевше від цукерок. Скільки коштують 6 кг печива будь ласка рівнянням

1

Ответы и объяснения

  • Участник Знаний
2013-12-02T18:34:07+04:00

х=(24:2)*6
х=12*6
х=72 грн - вартість 6 кг печива