Ответы и объяснения

2013-11-30T19:46:40+00:00
Мабуть кожен з нас задумувався про своє майбутнє,а саме про вибір професії. Це -  один із найважливіших рішень у житті. На мою,думку кожна з проіесій  важлива і цікава,але я хочу стати лікарем. Так,це недоспані ночі, багато людей,які на тебе розраховують і ти не можеш їх нізащо підвести,проте це - можливість допомагати тим,хто цього потребує. Часто в твоїх руках долі інших людей. Лише сильному духом під силу це здолати. 
Варто пам'ятати,що він нашого вибору залежить подальше життя. Важливо зробити вірний крок,щоб потім не "пересідати на інший потяг",адже буде занадто пізно.
2013-11-30T19:50:41+00:00
Твір можна почати так: На мою думку, в кожної людини є талант та якісь свої особливі здібності.Під час нашого розвитку ми повинні віднайти та розкрити в собі такі таланти.(далі я буду писати про малювання а ти можеш написати на свій вибір) Нещодавно я помітила , що мені дуже подобається малювати ти щось фантазувати. на подальше майбутня я прагну розкрити свій талант.А згодом можу обрати собі підходящу професію.Наприкоад таку як художник ,  архітектор , або ж дизайнер.Тож я раджу всім прислухатися до свого серця і відзнайти собі те що подобається та пов*язати з цим все своє життя.