Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2012-01-21T12:24:39+00:00

Після  грози  повітря  чисте,  свіже. Чується  запах  дощової  води.  З"являється  веселка  думається  що  я  йду  по  ній.  Вона  різнобарвна,гарна,чудова.  Наші  предки  думали  що  гроза  це  лихо.  Але  це  не  так.Всім  подобається  гроза   навіть  мені.

2012-01-21T13:18:54+00:00

Ух, як піднімається вітер! Які темні важкі хмари йдуть зі сходу! Чути грім.Блискавки на горизонті б'ють прямо в землю. Йде гроза. Грози влітку особливо сильні, і не знаєш чого від них чекати. Вітер посилився. Дерева гнутися.Починає темніти, хмари закривають сонце. Гуркіт грому і через кілька секунд починають виблискувати блискавки. Ще один гуркіт грому і пішов сильний дощ.Блискавки ще більше почали виблискувати з усіх сторін.

Бах! Блискавка вдарила в старий високий дуб. Він затріщав, але зумів встояти.Скільки століть він переживає такі грози. Молоденькі берізки гнутися до самої землі. Вітер так хоче показати влада над ними. Важкі хмари нависли над самою землею, що несуть вони з собою? Ще один гуркіт грому і пішов град.Великі крижини почали падати з неба. Під таким градом ніхто не встоїть.

Пару хвилин і град припинився, затих і вітер, наче зрозумів, що тут він безсилий і вирішив здатися. Важкі темні хмари розсіялися, немов нагулявшись вдосталь, вирішили відпочити. Але вони ще сюди обов'язково повернутися.

Засяяло сонце, а на горизонті з'явилася веселка. Веселка сповістила про те, що буря пройшла, і можна тепер побігати по мокрій траві і теплих калюжах. Ах, як свіжо і легко дихається після грози. Земля вмилася, стала чистіше і світліше