Ответы и объяснения

2012-01-14T14:14:53+00:00

ну ты даешь.. Проше же ничего не бывает. Сначала выбери урок который тебе  нравится, к примеру если это физика, то помеечтай о том что бы у тебя вел Энштейн, или Тесла.Потом о том как вы с ним познакомились  и узнали друг друга, а потом он телепортировал тебя с помощью его новой машшины в другое измерение, где все знают только физику. И так можно сдеелать на любой предмет, но советую писать про то что ты любишь, или про то что тебе нравится, хоття бы. Удачи!

Лучший Ответ!
2012-01-14T15:33:37+00:00

Знання-це не лише перепусткка у майбутнє технологій та наукових відкриттів, але й доказ самому собі,що ти розумна й талановита людина.

 Школа-перша сходинка до великого світу наук необхідних людству.Для дітей завжди важливо, як пройде урок! Цікавість цього урроку захоплює, надихає вчити та  ділитися знаннями з однолітками.

Урок моєї мрії- це коли нова тема просто захоплює тебе і ти поринаєш у неї з головою.Ось розповідає нам учителька гоеграфії про чудову Австралію, а мої думки, враження та моя уява переносять меня на побережжя Тихого океану, на острів Тасманія.І кожна тваринка, кожна рослинка не на словах учительки , а просто у мене перед очима. 

Дуже важливо щоб уроки не тільки були насичені новим матеріалом, але  й стимулювали дітей вчити.

 Не так важливо який це урок: математика чи англійська, важливо щоб цей був цікавим для кожного учня.