Відредагувати текст:

Ми з Сергієм завжди приймаємо активну участь у позакласних заходах. Проводимо конкурси, спортивні змагання, випускаємо стінну газету. Щоп'ятниці вирішуємо, чим займатимемося слідуючого тижня. Більша половина однокласників з радістю відгукуються на наші пропозиції. Улітку ми навіть усім класом їздили на рибалку. Але дехто й сам нічого не робить, й іншим мішає. Та згодом вони змінюють своє мнєніє і розуміють, що робили невірно. Але клас у нас дружний і активний.

1
Ми з Сергієм завжди беремо активну участь у позакласних заходах.: проводимо конкурси, спортивні змагання, випускаємо стінну газету. Щоп'ятниці вирішуємо чим займатимемося наступного тижня. Більшість однокласників з радістю відгукуються на наші пропозиції. Улітку ми навіть усим класом їздили на риболовлю. Але дехто й сам нічого не робить, й іншим заважає. Та згодом вони змінюють свою думку і розуміють, що робили не вірно. Але клас у нас дружний та активний.

Ответы и объяснения

2013-11-20T18:13:36+00:00
Ми з Сергієм завжди БЕРЕМО активну участь у позакласних заходах. Проводимо конкурси, спортивні змагання, випускаємо стінну газету. Щоп'ятниці вирішуємо, чим займатимемося НАСТУПНОГО тижня. Більша половина однокласників з радістю відгукуються на наші пропозиції. Улітку ми навіть усім класом їздили на рибалку. Але дехто й сам нічого не робить, й іншим ЗАВАЖАЄ. Та згодом вони змінюють свОЮ ДУМКУ і розуміють, що робили НЕПРАВИЛЬНО. Але клас у нас дружний і активний.