Закінчити твір:
Споконвіку любили українці калину. Садили її коло хати, в садку, над ставком. У калини гарний білий цвіт, пахучий, рясний.

1

Ответы и объяснения

2013-11-18T21:43:35+04:00
Споконвіку любили українці калину, садили її біля ха­ти, в садку, над річкою і ставком. У калини гарний білий цвіт, пахучий, рясний. А ще зачаровують око ягоди калини. Стоїть кущ рум'яний увесь, аж го­рить. Як дівчина.

Калина- символ дівочої краси. Споконвіку любили українці червону калину. Садови- ли її коло хати, у садку, у лузі, над ставком, на узліссі.У калини білий цвіт, пахучий, рясний. А ще більше милують око ягоди калини. Калина -це символ рідної землі,отчого краю, батьківської хати. Існував звичай: біля щойно зведених осель у першу чергу садили калину. Існувала така легенда. Утік козак зі своєю милою, та ніде не міг знайти притулку.Після поне- вірянь і багатьох пригод обернувся він терном у полі, а дівчина — калиною.
... Калина -це символ рідної землі,отчого краю, батьківської хати. Існував звичай: біля щойно зведених осель у першу чергу садили калину.Існувала така легенда. Утік козак зі своєю милою, та ніде не міг знайти притулку.Після поневірянь і багатьох пригод обернувся він терном у полі, а дівчина — калиною.