(СРОЧНО)твiр на тему"нащо клад, коли в сiмi лад" пожалуйста, очень надо к вечеру, спосайте люди;-)

2

Ответы и объяснения

2011-12-20T20:40:06+04:00

 Кожна людина прагне чогось досягти у житті. Хтось мріє про запаморочливу кар"єру, хтось -про здоров"я та щастя. Але кожна людина хоче дружну та злагоджену родину.

 На мою думку, якщо в сім"ї панує лад,то все інше здаватиметься не таким важливим і складним. Адже на багато легше жити, якщо знаєш, що вдома тебе чекають люблячі батьки або слухняні діти. Сімейні сварки дуже різко відбиваються на дитячій психіці, та й для дорослих це морально складно.

 Уявімо на хвилинку самотню людину,яка не спілкується з батьками,бо не може знайти з ними спільну мову. У неї не має родини. Невже таку людину можна назвати щасливою? Вона кожного дня прокидається у порожньому будинку, йде на роботу де на неї дивляться з докором та подивом, повертається додому,а її там ніхто не чекає. Мені здається, такий хід подій нікому не сподобається. Так чому ж люди самі руйнують своє щастя? Чи не легше промовчати, поступитися, вибачитися, щоб уникнути сварок та конфліктів?

 Отже,я вважаю ,що не потрібні ані багатства, ані кар"єра,якщо не має злагоди у родині. А якщо в сім"ї лад, то нащо ж клад?

Лучший Ответ!
2011-12-20T21:17:12+04:00

 Кожній людині добре коли в неї в сім'ї лад. Краще  жити з дружньою, щасливою, доброю сім'єю ніж мати клад. Родина(сім"я) - це той самий клад, а коли в сім"ї все добре, то клад здається просто нічим. Нащо клад, коли в сім"ї лад!