шо можна написати на тему "Краса людської душі"..напишіть будь ласка..)

1

Ответы и объяснения

2011-12-18T00:45:57+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Є два види краси : зовнішня й внутрішня. Перша тимчасова, а друга - з роками лише стає сильнішою та примітнішою. Це краса людського серця. Це милість, прощення вірність та справедливість. Ті якості, без яких наш світ не мав би жодного шансу на спасіння. Коли дитина ніжно обіймає стареньку мати, коли слабкий стає на захист ще слабкішого, коли силою любові звільняються від тягаря смертельної хвороби, коли діти йдуть на смерть заради Батьківщини... Не можливо назвати всі сторони краси людської душі! Вона багатогранна. Вона приносить радість, заспокоєння чи підіймає на подвиг заради незнайомої людини.

Велич людської душі в тихих щоденних проявах любові до дітей чи батьків, у славетних вчинках, які пам"ятають віками. Вчить свою душу шляхетності, і тоді світ стане кращим!