Будь-ласка напишіть діалог на тему "якою має бути культурна людина" десь на 14 реплік.

2

Ответы и объяснения

2011-12-14T22:34:51+04:00

Культурна людина, на мій погляд, — це людина вихована. Вона не тільки засвоїла правила поведінки, що їй передали батьки та вчителі; вона постійно прагне досконалості, слідкує за собою, за своєю мовою, за своїми вчинками. Це людина, яка завжди має сміливість визнати свою помилку, ніколи не соромиться своєчасно вибачитись.

Мабуть, це ще й чуйна людина, яка щиро співчуватиме тобі у твоєму горі, і так само щиро, без заздрощів, радітиме твоєму успіхові.

Культурна людина — це людина освічена. Вона постійно прагне пізнати щось нове і не тільки у тій галузі науки, яку вона обрала своєю майбутньою професією. Культурна людина прагне пізнати життя в усіх його проявах — в науці, мистецтві, політиці, коханні, сімейному житті, вихованні дітей тощо.

А ще культурна людина має бути чистою й красивою. І не тільки внутрішньою красою, але й зовнішньо. Недарма ж навіть у школі існує такий предмет як фізична культура. Це не тільки заняття спортом, це — культура тіла, гармонійного розвитку людини. Фізична культура допомагає людині гармонійно розвиватися, відчувати чистоту й красу свого тіла, легкість ходи, плавність рухів, ясність думок.

Культурна людина творить майбутнє життя. Вона з глибокою пошаною ставиться до традицій свого народу, до творів культури попередніх поколінь. Культурна людина ніколи не зруйнує пам'ятник, не спалить книжку, не знищить картину. Навпаки, вона захистить минуле — вірою, силою, розумом. А цим захистить сучасне й майбутнє.

 

Ну, это мое мнение, а ты делай так как ты хочешь) 

2011-12-15T01:06:34+04:00

- Скажи а ти культурна людина?

- Так, я культурна людина.

- А чому ти так вважаеш?

- Тому що я ввічливий, честний, вихований, не ображаю менших, слабших і не грублю дорослим.

- А ще?

- Ще поведінка в гостях, транспорті, школі, вдома, в літаку.

- Зрозуміло!

- Ось так, людина має бути культурною!

Ну можна і так))))