Кіт Матроскін продав 42 л молока по 96 к. за літр і 16 кг сиру по 2 грн. за кілограм. Скільки грошей отримав Матроськін за свій товар?

2

Ответы и объяснения

2013-11-13T17:11:06+00:00
42 * 0,96 = 40 ,32 руб - молоко
16 * 2 =  32 руб - сыр
40,32 + 32 =  72 руб 32 коп - столько денег получил кот матроскин

Лучший Ответ!
2013-11-13T17:11:31+00:00
За молоко він отримав 40 гривні 32 копійки, а за сир він отримав 32 гривні