Ответы и объяснения

2011-12-13T22:39:35+04:00

Якось я з друзями полетів на сатурн.Захотілось пригод.Літаючи навколо планети побачили невідому будівлю зовсім не схожу на людські.Провідали  сатурян,що прийняли нас з чудернадською гостиністю.погралися з іхніми дітьми,домашніми тваринами.прилетіли до дому,розповіли мамі.Мама звичайно не повірила.Пішли до моєї кімнати і написали про це розповідь на 15  речень. Підрісши до повноліття випустили книжку. Назва в неї була не менш цікава ніж політ. Політ на планету Сатурн за 15  речень. вона стала захопленням усіх дітей.Навіть сатуряни залюбки читали цю книжку.Мама нарешті повірила. Ось так відбувся мій політ на планету сатурн на 15 реченя

2011-12-13T23:51:00+04:00

                                       Політ на планету Сатурн

Я Олег. У мене є два найкращих друга. Іван і Андрій. Ми довго товаришуємо. Одного дня ми хотіли полетіти на планету Сатурн. Ми збудували ракету і почали взлітати. Оленка і Даринка махали нам хустинками, а маленька Марійка добре дивилася на нашу ракету тримаючи в руках м'якого ведмедика.

 Коли ми долетіли до планети Сатурн ми захоплювалися красою космосу і красою цієї планети. На планеті ми побачили не велику хатинку і ми почали рухатися до неї. Ми зайшли в хатинку і побачили там місцевих жителів ціє планети. Я, Іван і Андрій познайомилися з сім'єю інопланетян. Ми не довго погостювали там і полетіли назад додому.

Коли ми прилетіли Оленка, Даринка і маленька Марійка зі своїм ведмедиком Тобі зустрічали нас обіймами і розпитували все, що ми бачили там на Сатурні. Ось такий політ на планету Сатурн вчинили ми.