Установіть послідовність правління великих князів київських.
А Ярослав Мудрий
Б Володимир Великий
В Володимир Мономах
Г Святослав Завойовник

2

Ответы и объяснения

2013-11-13T00:48:02+04:00
2013-11-13T00:52:44+04:00
Святосла́в І́горович (бл. 935  — березень 972 )
Володимир Святославич ( * 958? — † 15 липня 1015)
Яросла́в I Володи́мирович Мудрий (* близько 978 — † 20 лютого 1054 )
Володи́мир II Все́володович (1053 — 19 травня 1125)Прозваний Володимиром Мономахом