Ответы и объяснения

2013-11-13T01:35:28+04:00
Що таке талант? На зараз психологи визначили, що 2 % людей - це і є талановиті люди. Одразу виникає питання: чому так замало? На мою думку, талановиті люди - це не ті котрі вміють співати, а ті які "від Бога" обдаровані. Звісно ж людина не одразу стає талановитою з народження, вона розвивається і її талановиті здібності також.
По-перше, для того щоб стати талантом, потрібно пройти декілька ступенів розвитку: 1. задатки 2. здібності 3. обдарованість 4. талант.
По-друге, з мого власного досвіду є доречно історія: мій друг був талановитою людиною, він розвивав ці здібності ще й з "дитячого ліжка", я ніколи йому не заздрив, він майже не виходив на вулицю. Але коли ми зустрілись з ним через декілька років після школи, він розповів мені, що не дарма займався улюбленою справою, на зараз він відпочиває, так як в шкільні роки не відновив від уроків.
На кінець хочу добавити, немає легкої праці, а якщо ти талановита людина (наступний ступінь після таланту - це геній), тому потрібно сумлінно ставитись до тієї роботи яка в тебе найкраще виходить. В майбутньому я сподіваюсь, що талановитих людей на нашій землі стане більше в два рази.