Ответы и объяснения

2013-11-12T13:38:49+00:00
Найчастіше в нашому світі люди намагаються сховатися від цього почуття, тому що дуже важко бути співчутливим. Навіщо брати на себе чужі проблеми? Дійсно, легше бути егоїстом і потурати своїм власним бажанням. «А що? Він же сам винен у тому, що з ним сталося», - ми виправдовуємо свою бездіяльність. Або, проходячи повз кинутого пса, ми відвертаємося - навіщо себе засмучувати? Нещодавно я стала очевидцем того, як впала літня жінка, і ніхто з проходять повз людей, молодих, дорослих, сильних не зупинився, щоб підняти її. Невже положення безвихідно і нам нізвідки чекати допомоги? Аж ніяк! Нам допоможуть волонтери!

Сьогодні можна часто почути це слово. Ці люди просто не можуть пройти повз старої жінки з важкими сумками в руках і не допомогти їй. Вони піднімуть мяукающего на дорозі кошеня і обов'язково віддадуть його в хороші руки. Я знаю таких хлопців!

Джек Лондон написав: «Кістка, кинута собаці, не є милосердя. Милосердя - це кістка, поділена з собакою, коли ти голодний не менше її». І я цілком згодна з цим.