на украинском))
помогите..!
я же сделал
да мне бы несколько вариантов но и за то спасиб))

Ответы и объяснения

2013-11-07T22:50:28+04:00
Колись експериментував з станами трансу. Був кішкою. Вірніше , котом . Правда , це не мало великого значення. Кішка від кота відрізняється значно менше , ніж жінка від чоловіка. На відміну від мух , клопів і людини у кішок статевий потяг з'являється тільки в певну пору року. Я цей час не застав.
Якщо був котом , цікаво було спробувати стати на час жінкою. Однак , у процесі становлення та придбання відчуттів жінки , з'являлося дуже швидко наростаюче почуття , що божеволію . Краще було зупинитися на пів шляху . Тим більше , що стан жінки зрозуміло.
Жінку роблять жінкою , у тому числі в очах чоловіка , тільки два найголовніших бажання. Подобатися і піклуватися. Які об'єднуються у прагненні відчувати близькість з чоловіком. Перше важливо в основному на самому початку відносин . Коли потрібно залучити пробігають повз ще незнайомого чоловіка . Для цього жінка повинна бути приваблива як об'єкт сексуального бажання . Саме так чоловік розглядає її при першому спілкуванні . Але дуже швидко головним стає прагнення жінки піклуватися , боготворити , цінувати чоловіка , бути для нього. Наскільки вона сама буде себе так відчувати , отримувати задоволення від підлеглого по відношенню до чоловіка положення, від того , щоб бути для нього , настільки і він буде це відчувати , сприймати її частиною себе . Тільки це робить її жінкою.
Жінці в свою чергу необхідно , щоб ці два її бажання задовольнялися чоловіком. Вона повинна відчувати , що чоловік їй захоплюється , її хоче. І що чоловікові потрібна її турбота . І він дає їй можливість про нього піклується. У тому числі забезпечуючи її безпеку і, звичайно , матеріально , щоб було на що подобатися і піклуватися. Все це об'єднується в прагненні жінки відчувати близькість з чоловіком.
Цим же відчуттям в першу чергу її приваблює і секс . А не сам по собі . На відміну від чоловіка , якому в істотно більшою мірою потрібен сам секс . Тому при першій зустрічі жінка дивиться в першу чергу на обличчя чоловіка . Він же дивиться спочатку на зовсім інші її частини тіла. Не випадково говорять , що якби існував порнаграфіческій журнал для жінок , то в ньому були б фото осіб чоловіків крупним планом з поглядом спрямованим на читачку .
Правда , з віком у жінки все більше з'являється потреба в самому сексі . А чоловік стає більш романтичним і виборчим.