Твір на тему: "Здорове життя - успіх буття ".Меня потрібно багато , на 3 аркуша паперу, будь ласка , хоча б трішечки .Щоб зрозуміти про що писати !!!

1

Ответы и объяснения

2013-11-07T19:57:08+04:00
Ми обираєм здорове життя! Здоров’я за гроші не купиш, Його не знайдеш, як загубиш. Не отримаєш його за відкриття – Воно дається одне на ціле життя. В аптеках є ліки і вітаміни, Здається, знайдеться у медицини Від усіх у світі недуг допомога Й зробити ще більше в науці є змога. А реклама! Хоч зараз біжи і ковтай – "Випив таблетку – хвороба прощай!" Чи правда це? Чому ж ще пам’ятаєм Ми про хвороби, коли ліки маєм? Чи може в чомусь іншому здоров’я наше? Та де ж шлях до здоров’я, хто його покаже? Сміх, спорт, зарядка його запорука, Із їжею шкідливою розлука. Адже довге життя приносить і досі Відомий всім життя активний спосіб. Раніше кожен у дворі з м’ячем гуляв, Тепер комп’ютер вдома кращим другом став. Чому ж здоров’я шлях ми обрали? Тоді б шкідливі звички нормою не стали. Інтернет – хвороба сьогодення Тому у нас є шана і натхнення. Багатство, статки маєм в "павутині", Ігри, чати – все, що хочеться дитині. Героєм стати можна там щомиті – Що з цього маєм у реальнім світі? Та може слід усе змінити? Лиш зі здоров’ям можна гарно жити. Забудемо шкідливі звички, Згадаєм ліс і прохолоду річки, Загартування, спорт, купання, Смачну домашню їжу і змагання. Скажем "ні" наркотикам, курінню, І алкоголь веде не до спасіння. Гарний настрій, посмішка і сміх Хай ведуть до щастя й перемог усіх. Слову "здоров’я" не дамо забуття, Хай знають усі – ми обираєм життя! 

Кожен різні радощі шукає ужитті. Я кажу шкідливим звичкам-НІ! Бо для мене мої друзі-праця й спорт, Книг цікавинки й кросворд, Ось душі моїй надійний порт.  Я кажу шкідливим звичкам-НІ! А весною, коли сонечко блисне, Я виводжу свій новий велосипед, Жму на гору, а тоді з гори На очах всієї дітвори. Що захоплююче може бути у житті! То ж кажу шкідливим звичкам-НІ! А коли біленький випаде сніжок, То для мене краще місце - це каток. Ковзанами я виписую круги, І казковим все здається навкруги. Удома стежку в снігу я промету, Потім бабу снігову з нього зліплю. Веселіше що може бути у житті! Я кажу шкідливим звичкам-НІ! Бо для мене все цікаве у житті. Школа, друзі, рідний клас... Як чудово тут у нас! Ми зарядку дружно вранці робимо, То ж здорові і бадьорі завжди ходимо. Закликаю, друзі, й вас -