чорновий вариант на тему. який повине бути справжний друг особистих вражень про вчинки людей.

2

Ответы и объяснения

2011-12-04T16:37:19+04:00

Найпрекрасніший подарунок, зроблений людям після мудрості, - це Ларош Фуко. Яким я бачу справжнього друга? Передусім він має бути доброзичливим, привітним, чуйним - адже людям такі потрібні добро, безкорисливість, увага. Справжній друг має бути хазяїном свого слова, мати сучасні погляди на життя, уміти відстоювати свою точку зору. Ще я хочу, щоб людина, з якою я дружу, уміла поводитися в суспільстві і завжди залишалася самим собою. Я хочу, щоб він поважав людську особистість, а тому завжди був поблажливим, м'яким і поступливим.

Якостей, які повинен мати справжній друг, дуже багато, але передусім він має бути дійсно справжнім, а не підробним.

Справжній друг той, який прийде на допомогу завжди. Народна мудрість свідчить: «Не май ста рублів, а май сто друзів». І це так точно сказано! Адже людина, що не має друзів, як жебрак.

2011-12-04T18:50:04+04:00

Кажуть:"Вірний приятель – то найбільший скарб."Так справді мати спрвжнього друга велике щастя.Але ж які риси мають бути притаманні справжньому другу.

На мою думку,справжній друг повинен насамперед залишати твоїм другом і коли ти плачеш і коли радієш а та людина що приятелює з тобою тільки тоді коли в тебе все гаразд це не друг.Адже 'друг пізнається в біді' .Друг повинен підтримувати  у важких ситуаціях допомагати впоратися поділяти з тобою твою проблему.Також друг має мати такі якості як милосердя доброта чесність щирість доброзичливість великодушність.

Отже,друг повинен мати позитивні якості.І при виборі друзів потрібно памятати таке прислівя"Скажи мені хто твій друг і я скажу тобі хто ти"