1.Запишіть висловлювання, розставляючи розділові знаки. Чим ускладнені дані речення? Своєю мелодикою ритмічною віртуозністю поезії Шевченка створюють авторові славу одного з наймузикальніших поетів світу. У своїй стихійній силі творця він здається не хотів знати ніяких законів, крім тих що диктували йому його власна мистецька інтуїція сила задуму вогонь темпераменту (О.Гончар).

2

Ответы и объяснения

2013-10-27T18:08:27+00:00
Своєю мелодикою, ритмічною ,віртуозністю поезії Шевченка створюють авторові славу одного з наймузикальніших поетів світу. У своїй стихійній силі творця він здається не хотів знати ніяких законів, крім тих що диктували йому його власна мистецька інтуїція ,сила задуму ,вогонь темпераменту (О.Гончар).
2013-10-27T19:28:51+00:00
Своєю мелодикою, ритмічністю, віртуозністю поезії Шевченка створюють авторові славу одного з наймузикальніших поетів світу. (ускл. однорідними додатками) У своїй стихійній силі творця він, здається, не хотів знати ніяких законів, крім тих що диктували йому його власна мистецька інтуїція, сила задуму, вогонь темпераменту. (ускл. вставним словом і однорідними додатками)
Своєю мелодикою, ритмічною, віртуозністю поезії Шевченка створюють авторові славу одного з наймузикальніших поетів світу.(ускл. однорідними додатками) У своїй стихійній силі творця він, здається, не хотів знати ніяких законів, крім тих що диктували йому його власна мистецька інтуїція, сила задуму, вогонь темпераменту. (ускл. вставним словом і однорідними додатками)