НАПИШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РАССКАЗ НЕБОЛЬШЙ О ПРИРОДЕ НА ЧУВАШСКОМ ЯЗЫКЕ
уМОЛЯЮ ВАС ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ...........

1

Ответы и объяснения

2013-10-27T22:03:00+04:00
Вот на чешском

Povaha jeho rodné zemi .
V různých částech světa je rozdílné povahy . Dokonce iv rámci jedné země mohou být různé , je-li tato země je velký. Jak se například , Russia . V Rusku , na různých místech , může být různé povahy , velmi odlišný od charakteru okolí . Proto nativní prostředí pro každého - jeho vlastní. Například , pro některé lidi , povaha jeho rodné zemi , to je krásné hory - skály, svahy pokryté trávou nebo lesa, tajemné kameny , rostliny , jedinečná do těchto míst . Pro ostatní vlasti přírody - je zima Severní moře, šedé vlny , hejna ryb , pro které rybařit rybářská loď . A třetí - je moře na jih , teplý, s písčitými a oblázkovými plážemi , s horkým sluncem na nich , s vinicemi , které rostou podél pobřeží.
Tam jsou domácí prostředí - jednoduchá lesy, prostý zelený trávník , známé ptáci , květiny známí . Ten, kdo tu žije , takže příroda se zdá být příliš prosté. A těm, kteří neviděli dříve, naopak , velmi romantické , neobvyklé .
Tak, aby na území jedné země splnila všechny přírodní zóny -rarita . Pro obyvatele Ruska a řekou , a stepi , hory a moře , lesy, tundrou a tajgy - to vše přirozeném prostředí , bohatství země. Přirozeném prostředí - všechny vodní útvary , a útrob země , minerály, všechna zvířata, která se nacházejí zde , všechny rostliny , které rostou zde . Naše příroda je bohatá a zaslouží si , že jsme se o ni staral .