Ответы и объяснения

2013-10-26T19:49:29+04:00
Не прийнято міліцію хвалити ,Скоріше лаяти і обзивати ментами ,У всіх гріхах намагатися звинуватити ,Як ніби ми завжди безгрішні самі.
Тієї ложці дьогтю , що погани мед ,Уваги не багато ль приділяємо ?Роботу , що міліція веде ,Часом, ми зовсім не помічаємо.
Її робота , ох як не легка.Вірніше буде служба , не робота .Від сну , сім'ї , спокою далека ,Поки є зло і камінь у когось ...
Не можна нам без міліції прожити ,І немає такої країни , повірте , у світі ,Яка могла б не тужити ,Без лицаря - захисника в мундирі.
Давайте ж сьогодні дружно миМіліцію рідної Русі привітаємо ,Спасибі скажемо їм від усієї країни ,Довіра з любов'ю їй подаруємо .
Вручимо рідної міліції квіти ,І міцного здоров'я побажаємо ,Прийшовши на міліцейські пости ,За ту турботу , що ми отримуємо .
Міліція Росії , чуєш нас?Тебе ми дуже любимо , поважаючи .За те , що , не заплющуючи своїх очей ,Законом служиш , всіх нас охороняючи
2013-10-26T19:55:26+04:00
Міліція рятує всіхВона допомагає,Міліція з нами завждиПро нас вона дбає.Якщо потрапив у біду,Або в скрутну хвилину,Вона завжди до нас прийде,Бо знає що, і як, і де.