помогите написать сочинение на тему осенний огород на украинском

2

Ответы и объяснения

2013-10-23T07:50:01+00:00
Осінній сад

Коли приходить осінь, одразу все навколо починає змінюватися. Як ніби приходить казковий художник і починає прикрашати природу в різні кольори. Осінь - це моя улюблена пора року, тому що я можу зустрітися зі своїми шкільними друзями, поділитися новинами, як я провів літо. І особливо чудовим виявляється осінній сад.

У нас є садовий ділянку за містом. Ми туди їздимо кожні вихідні з батьком, щоб подивитися, що змінилося, що зросла, а що вже потрібно підготувати до наступного року, до зимівлі. Тато мені розповідає про кожну рослину, що їм важливо і що для них потрібно робити, щоб в наступному році знову побачити квітучим і плодоносним. В нашому садочку є багато рослини: яблуні, сливи, черешні, кущі винограду, горіхи, дві шовковиці, багато кущів малини і ціла грядка полуниці.

Восени моє улюблене заняття - збирати виноград, а потім їсти його будинку разом з мамою. Вона займається домашніми справами, тому на дачу приїжджає рідко. Осінній сад змінює свої запахи. Влітку все по-іншому. А зараз дерева розлучаються з листям, їх гілки охоче віддають нам плоди, а могутні стовбури готуються до зимівлі, до холодів і нових випробувань, які будуть в наступному році.
  • Участник Знаний
2013-10-23T08:09:26+00:00
Ранковий туман пройняв мене з середини,я начебто ввійшла в осінню казку. Іду я вулицею,кругом-різні будівлі.Скільки разів я проходила цим шляхом,ніколи не помічала чогось особливого,та враз підняла голову вище і на задньому плані побачила мальовничий ліс.Дерева були одягнені в пишні сукні.Переважали теплі яскраві кольори.Тільки ялина стояла зелена і вирізнялася своєю незвичайною красою з-поміж інших!Люблю я осінь...Люблю цю пору коли жовтіють дерева,опадає листя і стелиться килимом.А коли йдеш по ньому,листя шумить,ця музика надзвичайна!