Ответы и объяснения

2013-10-15T11:35:49+00:00
Ми українці -  народ, який складається з родин великих і малих, дружніх і працьовитих. Мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишиванка, дідусева казка – все це наша родословна пам’ять, наші символи, наша історія. 
Серед усіх геніальних винаходів людства одне з провідних місць займає сім`я. Родина – група людей, що складається з чоловіка, жінки, дітей та інших близьких родичів, які живуть разом. «Від родини йде життя людини», «Без сім`ї немає щастя на землі», - говорять українці.
Сім`я – святиня людського духу, благородних емоційних переживань: кохання, любові, вірності, піклування, поваги, синівської та дочірньої вдячності, родинної солідарності, теплоти людських сердець. Це невсипуща хранителька моральних чеснот, національних традицій і звичаїв, пам`яті предків , невтомна плекальниця родоводу, совісті і честі минулих, сучасних і прийдешніх поколінь.
Сім’я, родина і Батьківщина – це єдині поняття. Людина до глибокої старості пов’язана з тією сім’єю, з якої вона вийшла, і все життя пов’язана із землею, де вона народилася, зросла… Куди б не закинула її доля, вона завжди подумки з Батьківщиною. 
Бережімо наші сім'ї та родини, адже буде жити сім’я – буде жити й процвітати Україна!