Магазин продав 12 кг цукерок і 9 кг печива, всього на суму 639 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок , якщо 1 кг печива коштує 23 грн.

2

Ответы и объяснения

2013-10-14T18:55:32+04:00
1 кг печива стоит 23 грн, а нам сказано что продано печива 9 кг, значит 23 *9=207грн , далее 639-207=432 , 432/12=36 грн стоит 1 кг цукерок
Лучший Ответ!
2013-10-14T18:55:54+04:00
1) 639-(23*9)=432(грн) продано на печево
     1)23*9=207
2) 432:12=36(грн) коштує 1 кг цукерок