нужно написать сказку про двух цапков на мосту помогите пожалуста!!!зарание спасиба!!!ето задание по украинской мове за второй клас!!!

1
Два упертії цапики подибались раз на вузькій кладці, поставленій через глубокий потік. Обом перейти через кладку не було можна; треба було котрому з них вернутися назад і почекати на березі потока. Но они не хотіли. Один з них сказав: «Уступись мені з дороги!» Другий відповів: «Овва, який мені великий пан! Уступися сам!» — «Ні, братику, я старший від тебе, і мені уступити тобі, молодшому? Ніколи в світі!..»
Тут оба, не думаючи довго, зачали битися головами, зчепилися рогами, оперлись о кладку ногами і дуцкались. Но кладка була мокра, оба поховзнулися і полетіли просто в воду!..

Ответы и объяснения

2013-10-13T15:43:22+04:00
Через бурхливу річку було збудовано місток.Одного разу зустрілись на тому місточку два молодих цапки.Треба було одному на лівий бережок,а другому на правий.Обидва дуже поспішали.А мосточок вузесенький --вдвох не як не пройти.Стали цапки один на проти другого и не знають що робити.Та недовго думали.Нахилили лоба і пішли один на одного рогами.Так зацапались ,що розцапатись не можуть.Стукались,стукались лобами поки не впали у річку,та й поплили за течеєю, а куди-- то тільки вони і знають.