Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2011-10-14T20:13:07+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Одного сонячного дня з під землі з^явився малесенький росточок.Обережно він розгорнув свої перші листочки і простягнув їх до сонця.Все навкруги здавалося йому чудовим.Випустив він ще декілька листочків,а потім декілька  гілочок і незабаром перетворився у  маленьке деревце. Йому так подобалося рости і грітися на сонечку.

Але раптом все навкруги стало темним, налетів страшенний вітер. Без жодного жалю гнув і ламав він слабеньке деревце,зривючи з нього молоді листочки.Деревце не витримало і впало на землю.Йому здавалося,що більше ніколи не побачить воно сонця,не розправить свої гілки.Аж тут  виглянуло сонечко,ласкаво пригріло зламане деревце.І деревце відчуло нові сили,нове бажання жити.Воно піднялось і росло далі.Його стовбур ставв трошки кривим ,але це не завадило  йому перетворитися у сильне дерево,якому вже не страшні вітри.