Розповідь як ви готували чай із калиновим варенням або відвар із сушених калинових ягід та лікували ним від застуди меншу сестру,брата,бабусю

ПОМОГИТЕ ПЛИЗЗ :)

1

Ответы и объяснения

2011-10-09T18:23:24+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Вчора захворів мій старший брат. В нього підвищилася температура, дуже боліли горло та голова і був страшний нежить. Нашу родину це засмутило, адже через три дні братів день народження. 

 Мама зразу ж згадала про те, що в нас є сушені калинові ягоди. Заливши їх окропом, вона проварила їх на повільному вогнищі і поставила настоюватися  на 1 годину. В цей час ми прикладали прохолоде полотенце до лоба братові. Так йому голова менше боліла. Через годину відвар був готовий. Мати напоїла хворого, і він, зігрітий калиновим відваром з медом, майже  відразу ж заснув. Я чув, як ненька вставала вночі, щоб переодягнути  зіпрілого брата.

 Зранку наш хворий почував себе здоровим і дякував всім про турботу. Та ще декілька днів він залишався дома та пив калиновий відвар та нахвалював свою рятівницю-калину.