Торговець продав одому покупцеві 10 яблук, 5 груш і 3 лимони за 1 карбованець 10 копійок, другому покупцеві за тією самою ціною він продав 10 яблук, 3 груші і 1 лимон за 78 копійок, а третьому - 2 груші і 1 лимон за 22 копійки. Скільки коштують окремо яюлуко, груша і лимон?

1

Ответы и объяснения

2013-09-19T21:56:10+00:00
110-78=32коп-коштуе 2груші та 2 лимони
32-22=10коп-коштує 1 лимон
32-(10*2)=12коп коштує 2 груші
12/2=6коп коштує одна груша
(5*6)+(3*10)=60коп коштує 5 груш і 3 лимона
(110-60)/10=5коп коштує яблуко