допоможіть написати контрольний твір на одну з цих тем:

1)чого навчають євангелівські притчі

2)найскладніша божа заповіть

3)біблійні сюжети у художньому мистецтві

4)мудрість соломонових притч

1

Ответы и объяснения

2013-09-17T15:11:38+00:00
3)біблійні сюжети у художньому мистецтві
Протягом двох тисячоліть весь світ виховується на казках і переказах, піснях і притчах, узятих із Біблії.
Біблія дійшла до нас крізь товщу століть. Її забороняли, палили, але вона вціліла. Знадобилося 18 століть, щоб скласти Біблію. Над нею працювало понад 30 авторів. Було написано 66 книг Біблії на різних мовах людьми, що жили в різний час.
Великі художники світу відображали у своїх картинах біблійні сюжети.
В історії образотворчого мистецтва минулих століть геніальний голландський художник Рембрандт, мабуть, більше, ніж хто-небудь інший, зумів глибоко хвилююче, правдиво розкрити невичерпне багатство внутрішнього світу людини.
Голландські живописці вперше побачили людину такою, якою вона є в житті, і відобразили в мистецтві різні сторони його повсякденного буття. Деякі з них підійшли до вирішення більш складної задачі - до того, щоб відобразити красу і значущість духовного світу звичайної людини
Здавалося б, звертаючись до біблійних і євангельських тем, Рембрандт йде від зображення суспільства свого часу. Насправді, його біблійні і євангельські герої багато в чому нагадують сучасних йому простих людей, незмінно привертають симпатії художника. У його свідомості біблійні герої слугують яскравим уособленням прекрасних людських якостей. Художник бачить у них духовну велич, внутрішню цілісність, сувору простоту, велике благородство. Вони зовсім не схожі на дріб'язкових, самовдоволених бюргерів - його сучасників. Всі більше відображення в полотнах художника знаходять справжні людські пристрасті, все частіше театральна драма, «жахливе» подію зміняться справжньою драмою життя.