1.Ганнуся купила 2 морозива та 1 тістечко і заплатила 4грн 5коп. Якби вона купила1морозиво та 2 тістечка, то заплатила б 6 грн.Скільки коштує морозиво і скільки коштує тістечко?
2. СТАРОВИННА ЗАДАЧА.Торговець продав одному покупцеві 10 яблук, 5 груш і 3 лимони за 1 карбованець 10 копійок,другому покупцеві за тією самою ціною він продав 10 яблук, 3 груші і 1 лимон за 22 копійки.Скільки коштують окремо яблуко,груша і лимон?

1

Ответы и объяснения

2013-09-18T11:49:02+04:00
110-78-22=10(коп) ціна одного лимона
22-10=12(коп) коштують 2 груші
12:2=6(коп) ціна однієї груші
78-3*6-10=50(коп) коштують 10 яблук
50:10=5(коп) ціна одного яблука