Гануся купила 2 морозива и однне тистечко и заплатила 4гр.50к.Якби вона купила

1 морозиво та 2 тистечка то заплатила б 6 гр.Скильки коштуе морозиво и скильки тистечко. Потрибне ришення.

1
2-50-тістечко 1грн-морозиво
6 грн - 4,5 грн = 1,5 грн
1,5 грн / 3 = 0,5 грн; 1,5 грн - 0,5 грн = 1 грн (морожено); 4,5 грн - (1грн * 2 шт) = 2,5 грн
прошу напишіть звідки це все береться, будь-ласка
переводимо 4 грн в копійки=400 коп, 6грн в копійки=600 коп 1)450+600=1050(коп)-заплатила би за 3 морозива і 3 тістечка разом 2) 1050:3=350(коп) куштувало би 1 морозиво і 1 тістечко 3) 450-350=100(коп)-1 морозиво 4)350-100=250(коп) 1 тістечко

Ответы и объяснения

2013-09-15T18:51:21+04:00