ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА НАПИСАТИ ТВІР НА ТЕМУ НАЙВАЖЧА ЗАПОВІДЬ БОЖА МІНІМУМ 15 РЕЧЕНЬ БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ дам додаткові 100 балів за кращу відповідь

1

Ответы и объяснения

2013-09-15T11:49:28+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
На мою думку, найважча заповідь для людини - друга, тобто, Не сотвори собі кумира і всякаго подібності, еліка на небеси горі, і що на землі внизу, і що у водах під землею: не поклонішися їм, ні послужіши їм. 
В наш час досить багато книг, фільмів та музичних виконавців, які талановиті та популярні. Люди, дивлячись і читаючи все це, ще з давніх-давен вибирали для себе кумирів, героїв книг, фільмів, і ставили їх на місце ідолів. Зараз же, з'явилось дуже багато серіалів та фільмів, у я ких головні герої не досить гарні люди, але все-таки знаходиться чимало людей для уподобання їх. Деякі люди, навіть, змінюють зачіски, гардероб, макіяж. Але все це, як на мою думку, ще нічого. Можна вважати за катастрофу, тоді коли людина змінює СВІЙ погляд на життя, СВОЇ звички. Вона змінює усе те, що називається "особистістю". І все це заради чого? Заради дешевого серіалу або фільму, у яких немає навіть долі правди та реалій сьогоднішньго життя. 
Тому, наші предки, були щасливими, здоровими та дружелюбними, бо в них був єдиний ідол і кумир - Бог. Він, саме він, робив їх особистостями, зі своєю точкою зору, своїми думками, емоціями та розумом. 
Отже, я вважаю, що найважча та найважливіша заповідь Божа - не сотворити собі кумира. Адже, головне - не загубити себе!