Розвязати задачу: Ганнуся купила 2 морозива і 1 тістечко за 4грн50к. Якби вона купила 1 морозиво і 2 тістечка то заплатила б 6грн. яка ціна морозива і тістечка?

1

Ответы и объяснения

2013-09-12T21:13:21+04:00
2 м. + 1 т. = 4грн.5коп.
1м. + 2 т.= 6ргн.0коп.
=============
3м.+3т.=10грн.50коп.
Ділимо на 3 :
1м.+1т.=3грн.50 коп.
1м.=3грн.50коп.-1т.
Звідси: 3,5-1т.+2т.=6,0
            1т.=6,0-3,5=2грн.50 коп. - це ціна одного тістечка.

2м.+2,5=4,5
2м.=4,5-2,5
2м.=2
1м.=2:2=1грн.0коп.
Відповідь: морозиво - 1грн.00 коп., тістечко - 2грн.50 коп.