Мені треба написати твір на тему "Що для мене рідна мова".Допоможіть будь-ласка.

2

Ответы и объяснения

2013-09-04T20:19:49+04:00
Українська мова- душа нашого народу, його духовна сутність.Це безцінний скарб, надбаний тисячоліттями.
За рядянських часів українська мова була у занепаді. У минулі часи, нашим предкам довелось розмовляти чужою мовою. Я вважаю, що людина може володіти кількома мовами, але найкраще вона має володіти рідною.Я люблю рідну мову, ціную та поважаю.
2013-09-04T21:07:27+04:00
Мова - найцінніший скарб народу

У кожного народу є його найбільша коштовність — це його мова. Саме в мові народ звеличує і стверджує себе в історії. Мудрість віків народу передається через рідну мову.
Українська мова — одна з таких мов, що зберігає не лише мудрість віків, але й розвивається далі завдяки своїм письменникам, поетам, науковцям. Мова дозволяє народові бути народом, українська мова визначає, що є український народ. Бо не стане мови — не стане народу. Тому наше завдання зберігати мову, передавати її нащадкам. Українська мова частіше стала використовуватися в побутовому спілкуванні, її частіше можна почути в магазинах, транспорті. Приємно, що люди з повагою ставляться хто як до рідної мови, а дехто як до державної. Річ у тім, що в Україні проживають і інші народності, які мають за рідну іншу мову, але вони мають поважати мову народу, серед якого вони живуть.