Ответы и объяснения

2013-09-02T16:46:19+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.
 Давнє прислів'я говорить: "Хто мови цурається, хай сам себе стидається" - і я повністю згоден з ним, адже без мови немає народу. 
 Моя рідна мова - українська. І я дуже пишаюся, що маю змогу говорити нею, адже це наймилозвучніша мова у світі. Не знаю я іншої такої, солов'їної, рідної, красивої, з таким словниковим запасом.  
 Я вважаю, що бути українцем і не розмовляти своє мовою соромно. Хіба ж можна жити на Україні і не любити мови? Якщо ж ви вважаєте, що розмовляти на українській не престижно чи не модно, то мені вас шкода, адже саме українська мова, на мою думку, є найпрестижнішою. Бо саме українською розмовляли видатні діти України Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка і інші..Бо ж саме на українській мові написані тисячі віршів, пісень, поем. Тому саме не розмовляти на українській соромно, а не розмовляти. 
 Отже, для мене моя мова найкраща і наймилозвучніша, і буду робити все аби вона надалі процвітала.