Ответы и объяснения

2013-07-03T17:28:07+04:00

Тарас Бульба- головний герой повісті та його два сини Остап і Андрій. У кожного з них певний характер.

У Бульби- старого козака, запальний характер, його легко вивести із рівноваги, найбільше ненавидів зраду (зрада сина Андрія), вів себе дуже пихато та гордо з жінкою, називав її бабою і відповідно обожнював козацьку Січ-матір.Єдина позитивна риса, на мою думку, - любов до своїх синів- соколів... батьківська любов.

  Остап-справжня копія свого батька, його гордість, радість. Мужній, витривалий, вольовий, він ніколи не здавався і нікого не боявся. Навіть казав батьку , що його відлупцює,бо  той образив його, що він матусин син. Остап як і Бульба - справжній патріот своєї неньки України.

    А Андрій повна протилежність батьку, братові. Справжній мамій( мамочкин сынок).Його можна порівняти з дівчниною або з маленькою звіринкою- беззахисне, розманіжене створіння. Він був закоханий у польську панночку-шляхтянку,через це повністю втратив здоровий глузд, не спав ночами, а якщо навіть спав, то йому снилась вона. Через це Андрій пішов проти власного батька Тараса і поплатився власним життям. " Я тебе породив, я тебе і вб*ю"- такі були останні слова, які він почув.