твір на тему"За що людству,треба попросити вибачення в природу" помогите пожалуйста,очень нужно на завтра!!!)))

1

Ответы и объяснения

2011-05-17T20:25:29+04:00

Не можна чекати милості від природи після того, що ми з нею зробили. Природа... Велике творіння  Боже, колиска людства, втілення  краси i добра. З перших кроків людини на Землі  вона годувала своїми плодами, давала тепло . Минали віки. Людина розвивалася, розумнішала, вчилася користуватися дарами i силами природи... I "довчилася", на жаль, до знищення Хiросiми i Нагасакі, до Чорнобильської та Японської катастрофи.
А природа - це ж краса! Це могутні ліси, горді гори, безмежні степи, це сонце чи місяць в небі. Все це оспівано в народних піснях) i в творах великих митців.I краса ця щедра. Ліси - дарують нам свіже, повітря. Поля годують нас хлібом, на луках i степах пасуться тварини, що дають нам молоко i м'ясо. Годують нас рибою i несуть наші кораблі водоймища. I все це добро просто гріх не шанувати, не берегти. Адже людина сама - частинка природи. I щасливою може бути, лише за умови досягнення гармонії, в злагоді з довкіллям. В іншому разі вона перестає бути людиною. I так завжди. Перетворила людина природу на свою служницю, намагаючись силою взяти її скарби - i тепер не оббереться лиха. Споконвіку вважалося сенсом життя кожного: посади дерево, збудуй дім, вирости сина. Нас на Землі кілька мiльярдiв. Якби ж то кожний посадив деревце! А якщо кожен знищить по дереву?! Схаменіться, люди! Будьте Людьми!

Люди зробили дуже ьагато поганого природі.

Всьому світу треба просити пробачення у природи за те що вони будують заводи, фабрики, машини, викопують і ріжуть дерева, з а те що винищують її потроху. народжуються діти які дуже хворі, або шкіра в них як крильця у бабочок, чи алергія на все пібряд.

Отже, людині треба вибачитись за все те що вона робить поганого природі!!!

За що потрібно просити вибачення?? За те що вирубуємо ліси, розкидуємо сміття по вулицях міста й села, простити за те, що виносила на собі вона..всі горя і муки... Немае що б посадити дерево, вони його рубають... Люди, бережіть природу!!!